Halo, halo awaria w łazience

Rura potrafi nas zaskoczyć.

Spokojny wieczór, nic nie zapowiada nieszczęścia i nagle… Słyszymy jak w łazience leje się woda! Nie wierzymy.. Pękła rura. W takich sytuacjach nie ma się co zastanawiać tylko trzeba wezwać pogotowie kanalizacyjne. Dobrze, że ktoś wymyślił zawód hydraulika. Czasami niedoceniany, ale jak woda się leje jak bardzo kochany.

Gdy jest cicho to znaczy, że idzie kataklizm.

Małe dzieci często mają to do siebie, że są głośne i ciągle ich pełno. Ale czasami rodzice mają dość i udają, że wyłączają się z życia. Chwila ciszy i już wiemy, że będziemy żałować. Szukamy małego szkraba a on już w łazience wrzucił kilka rzeczy do toalety, spłukał za sobą i zapchane…Próbujemy to jakoś wyciągnąć, ale nic.. Nie pozostaje nam nic innego jak zadzwonić po pogotowie hydrauliczne – https://ofma.krakow.pl/oferta/pogotowie-kanalizacyjne/. Usługi zazwyczaj oferowane przez całą dobę więc bez problemu możemy zadzwonić nawet w środku nocy, bez obaw że nikt nie odbierze.

Pogotowie hydrauliczne zawsze postara się wyjść nam z twarzą przed sąsiadem.

Jeśli zainterweniujemy w porę być może uda nam się uniknąć przykrych niespodzianek jak zalanie sąsiada. Nikt tego nie lubi, więc jeśli masz problem w kuchni lub łazience dzwoń po profesjonalistów , którzy spróbują Ci szybko i sprawnie pomóc.