Marsz imperium – hymn imperium. Gwiezdne wojny. Lord Vader

Autor sagi filmowej Gwiezdne wojny wymyślił postać fikcyjną, która nazywa się lord vader. Jak sama nazwa wskazuje saga obejmuje kilka części Gwiezdnych wojen. Jest to bardzo wciągająca opowieść fikcyjna, która została pokochana przez widzów na całym świecie, przez tych młodszych jak i starszych.

marsz imperium – hymn imperium

Przez wielką popularność jaką zdobyła saga Gwiezdnych wojen na całym świecie popularny stał się marsz imperium jak i hymn imperium. To są także ważne elementy w filmie Gwiezdne wojny, np. marsz imperium i hymn imperium. Główna postać, którą jest lord vader także doczekała się wielkiej popularności, ponieważ to z nią najbardziej kojarzone są Gwiezdne Wojny.

Lord Vader

Twórca sagi Gwiezdnych wojen doczekał się także wielkiej sławy a wszystko dzięki swojemu oryginalnemu pomysłowi na film, zdobył serca widzów i postanowił to wykorzystać tworząc kolejne części, które przykuły uwagę coraz to większej ilości widzów. Wielka sława przyniosła wielkie pieniądze twórcy filmowemu, dlatego jest on sławny na całym świecie i oglądalność stale wzrasta w kinach jak i w ogólnodostępnej telewizji.