Multi szczęście

Zasady Gry

W Multi Multi losowanych jest dwadzieścia z osiemdziesięciu liczb. Każdy gracz może wytypować wśród liczb od jednej do dwudziestu. Przy trafieniu maksymalnej ilości liczb, gracz otrzymuje wygraną powiększoną o specjalny bonus, czyli kumulację kwoty, której wartość może sięgać nawet do kilku milionów złotych. Szansa na wygranie i wysokość kwoty zależą od ile liczb wybierze uczestnik. W Multi Multi jest również dostępna opcja „Plus”, która dodatkowo powiększa wygraną o znaczącą sumę.

Jak to się zaczęło

Do 14 czerwca 2009 roku znana była jako Multi Lotek, później jej nazwa została zmieniona i tak trwa do dzisiaj. Jest to polska gra liczbowa polegająca na typowaniu od jednej do dziesięciu liczb oraz ustalaniu wybranej przez siebie wielokrotności (również od jednego do dziesięciu) która podwyższa stawki zakładu, im większą wielokrotność wybierzemy to w przypadku wygranej, po prostu będzie większa. Wytypowane liczby są porównywane z wylosowanymi przez maszynę losującą. Wyniki możemy śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej lub oglądając TVO info. Transmisje są dwa razy dziennie we wszystkie gry w tygodniu o godzinie 14:00 i 21:50.
Od 15 czerwca 2009 roku wprowadzono możliwość oglądania losowań na żywo poprzez internet na oficjalnej stronie lotto. Losowanie o 22:00 było również w dalszym ciągu transmitowane przez telewizję Polsat jednak po przejęciu losowań przez TVP info w styczniu 2010 roku, losowania przesunięto na godzinę 22:15. Do 30 kwietnia 2013 roku w telewizji transmitowano tylko wieczorne losowania wtorkowe, czwartkowe i sobotnie. Jednak zostało to zmienione 1 maja 2013 roku i od tamtej pory wieczorne losowania są transmitowane codziennie o 21:40 w TVP info. Losowania które odbywają się o godzinie 14:00 są dostępne na stronie Totalizatora Sportowego.Zdarzają się przypadki, że Totalizator Sportowy w pewnych sytuacjach dla trafionych liczb typu 8/8, 9/9 i 10/10 może uchylić się od wypłaty pewnej kwoty z naszej wygranej.