Największy statek świata przeznaczony na wycieczki.

Rejs statkiem to piękna przygoda szczególnie dla osób, które jeszcze nigdy nie wypływały nigdzie w rejs. Istnieją małe i większe statki. Jednak jest taki jeden największy statek wycieczkowy na świecie, który zapiera dech w piersiach i rejs nim przynosi naprawdę powalające odczucia.

największy statek wycieczkowy na świecie

Największy statek wycieczkowy na świecie to Allure of the Seas i posiada on aż 350m długości i pomieści nawet do ośmiu tysięcy osób. Gigant ten posiada na swoim pokładzie tyle atrakcji, że nikt kto wybierze się na taki rejs nie będzie się na nim nudził. Można korzystać z basenów, barów, restauracji, sal gier i zabaw, leżaków. Największy statek wycieczkowy świata musi także być dopieszczony pod względem jakości rejsu a oto zadbać już załoga statku, której jest aż około 2, 5 tysięcy osób.

 

Cena za taki rejs nie jest mała, dlatego nie każdy może pozwolić sobie na taki rejs a wszystko dlatego, że jest to największy statek wycieczkowy świata. Jednak wrażenie po takim rejsie na pewno będą niezapomniane, dlatego warto wybrać się chociaż raz w życiu na taki rejs takim prestiżowym statkiem wycieczkowym.