Nowe możliwości

Lider na polskim rynku usług pralniczych. Nie musisz się już martwić, że Twoje ulubione, delikatne rzeczy zostaną zniszczone. Doskonała kadra pomoże rozprawić się z wszelkimi zabrudzeniami. Nie obawiaj się zniszczeń, wszystko jest ubezpieczone, w razie ewentualnych błędów pralnia pokryje koszty.

Oferty specjalne dla osób zainteresowanych to świetne rozwiązanie. Możliwość prania wodnego Aquaasec, technologia chroni kolor i tkaninę naszych ubrań. Bezpowrotnie usuwane plany, a także uporczywe zapach. Po otrzymaniu swoich rzeczy poczujesz świeżość oraz miękkość.

5aSec to pralnia marzeń. Same korzyści, które przyniosą nam ogromną ulgę. Świetna jakość wykonywanych usług oraz współpraca z klientem. Nowoczesna technologia, a także profesjonalna obsługa, szybka realizacja.

Rynek bardzo szybko się rozrasta, dlatego też potrzebujesz czegoś co pozwoli zapomnieć Ci o niechcianym praniu. Dodatkowym rozwiązaniem, dla stałych klientów są rabaty, zniżki a także karta stałego klienta. Zaoszczędzisz sporo czasu, a także i pieniędzy, które w bardzo szybkim tempie uciekają nam z portfela, a my czekamy na kolejny dzień wypłaty.