Skok Bilguuna. Niesmaczne żarty.

Niektóre programy talk show posiadają ideę wyłonienia pewnych osób spośród wielkiej grupy ludzi i wypromowania tych osób tak by dzięki posiadaniu talentu mogły te osoby dalej się rozwijać. Jednak niektóre zdarzenia pokazują, że niektóre osoby nie potrafią docenić idei programu i zachowują się karygodnie.

skok Bilguuna

Przykładem takiego zachowania jest skok bilguuna. Wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarkę internetową frazę skok bilguuna i można bez problemu obejrzeć całe to wydarzenie w internecie. Wielkie postacie sportowe takie jak Otylia Jędrzejczak skomentowały ten niesmaczny żart. Chociaż sam autor niesmacznego żartu Bilguun tłumaczy się, że był to odruch niekontrolowany i przeprosił za to. Jednak czy jego słowo skruchy są prawdziwe, ciężko stwierdzić. Wszyscy sportowcy jednogłośnie stwierdzili komentując to niesmaczne wydarzenie, że sam Bilguun ośmieszył tą dyscyplinę sportu i przy tym ośmieszył swoją osobę.

 

Inni zaś podchodzą do zaistniałej sytuacji sceptycznie i twierdzą, że jedynym poszkodowanym w tej sytuacji został Bilguun, ponieważ sam siebie ośmieszył i śmieją się z tego co zaszło.