Sztuczka z butelką i z monetą. Atrakcje w talk show.

Różni magicy zaczynają swoje talk show od podstawowych pokazów jak sztuczka z monetą czy słynna sztuczka z butelką. Są to podstawowe sztuczki od których zaczynał każdy show man i jeżeli wykona się je prawidłowo to wyglądają bardzo ciekawie i efektownie. Jeżeli chciałbyś nauczyć się tej sztuczki to wystarczy poszukać filmiku instruktażowego, dzięki któremu poznasz sekrety udanego pokazu sztuczka z monetą czy sztuczka z butelką.

sztuczka z monetą

Prawidłowe wykonanie danej sztuczki sprawi, że wprawisz w zachwyt i zadziwienie wszystkich oglądających twój mały pokaz. A wszystko polega na tym abyś przewracając butelkę pełną wody nie wylał wody. A przecież każdy zna podstawowe prawa fizyki i każdy wie, że grawitacja przyciągnie wszystko do wody.

sztuczka z butelką

Zatem dlaczego woda nie wyleje się z odwróconej do góry nogami butelki? Jaka magiczna moc kryje się w tej sztuczce? I czy uda ci się wykonać prawidłowo tą sztuczkę wprawiając w zadziwienie i zachwyt wszystkich oglądających. Tego wszystkiego dowiesz się jeżeli obejrzysz ciekawy i zaskakujący film instruktażowy o sztuczce z monetą a także sztuczce z butelką.